Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАВ Арбузинській центральній районній лікарні днями сталась надзвичайно радісна подія – приступила до роботи на посаду лікаря педіатра та районного педіатра випускниця Запорізького державного медичного університету Костюк Тетяна Владиславівна.

Надзвичайність цієї події полягає в тому, що за розподілом лікар мала б залишитися на роботі в м. Миколаєві. Але місячне перебування в центральній районній лікарні взимку переконало її в тому, що «жива» самостійна робота в районі переважає над комфортом міського життя.
З натхненням та ентузіазмом,  повна життєвої енергії лікар приступила до виконання посадових обов’язків. Пологове відділення в перший робочий день молодого фахівця «нагородило» двома здоровими новонародженими.
Колектив  райлікарні, маленькі пацієнти району із захопленням прийняли цю радісну звістку та дякують за сприяння у вирішені кадрового забезпечення району керівництву управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 607 осіб

Надано допомогу 543 особам

Госпіталізовано 166 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Вересень 2019

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку