Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАСпеціалісти обласного дитячого туберкульозного санаторію «Дубки» впевнені, що корична та смачна їжа в купі з відпочинком на морі сприяє зміцненню здоров’я дітей, які проходять лікування в закладі.

«Чи може бути їжа одночасно смачною та корисною, калорійною та нешкідливою? Ми можемо с певністю відповісти - так! У нашому санаторії харчування організовано так, що подобається навіть найвибагливішим маленьким пацієнтам. Професійні кухарі, на чолі  шеф-кухаря Ольги Іванової готують с такою любов’ю, що їжа смакує «по-домашньому», а меню є різноманітнім та шестиразовим», - стверджують вони.

 

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Що ж стосується відпочинку на морі, 8 серпня вже третій раз за це літо санаторій відправив діточок оздоровитися на морському узбережжі в с. Рибаківка. В цю літню спеку вони плаватимуть та грітимуться на пісочку, адже це вкрай корисно для зміцнення їхнього імунітету.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 576 осіб

Надано допомогу 527 особам

Госпіталізовано 173 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку