Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАПід час засідання колегії облдержадміністрації під головування виконуючого обов’язки голови ОДА В’ячеслава Боня та за участю голови обласної ради Вікторії Москаленко, начальників профільних управлінь, що відбулась 26 серпня, обговорено, серед іншого, стан виконання розпорядження голови облдержадміністрації «Про оптимізацію ліжкового фонду закладів охорони здоров’я області».

З доповіддю виступила начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Маргарита Капуста. Вона ознайомила присутніх з нормативно-правовою базою, якою керуються під час проведення оптимізації ліжкового фонду, акцентувавши увагу на тому, що загальна кількість стаціонарних лікарняних ліжок для надання спеціалізованої (вторинної) та високоспеціалізованої (третинної) допомоги області за підсумками розрахунків не може у сумі перевищувати норматив 60 ліжок на 10 тис. населення та проаналізувала вже проведену роботу.
На управління охорони здоров'я облдержадміністрації, як структурний підрозділ з питань охорони здоров'я, який реалізує державну політику в сфері охорони здоров'я в області, покладено відповідальність за забезпечення виконання методики та затвердження покрокового плану оптимізації ліжкового фонду, в зв'язку з чим управлінням підготоване розпорядження голови облдержадміністрації «Про оптимізацію ліжкового фонду закладів охорони здоров’я області», яким затверджено кількість стаціонарних лікарняних ліжок в розрізі адміністративно-територіальних одиниць, що підлягають оптимізації до кінця поточного року.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Screenshot 2

Фото

 

До уваги ЗОЗ, що перебувають у сфері управління міністерств та відомств України, приватних закладів та ФОПів, які провадять господарську діяльність з медичної практики!

Переглянути

 

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 760 осіб

Надано допомогу 671 особі

Госпіталізовано 258 осіб

За минулу добу детальніше

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини