Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАНещодавно у Вознесенську відбулось урочисте відкриття амбулаторії загальної практики-сімейної медицини №4 та денного стаціонару.
Відкриття відбулося за участі міського голови, депутатів міської та обласної ради, громадських діячів, мешканці міста та медичних працівників Вознесенського міського ЦПМСД.

Особливими гостями стали працівники трудових колективів - приватного підприємця з виготовлення меблів, спонсори – приватні підприємці, без яких це свято було неможливе. Всі вони відзначені подяками Виконавчого комітету Вознесенської міської ради та словами щирої подяки від медичних працівників та пацієнтів.

Фото УОЗ ОДА

Гості мали змогу побачити на власні очі обладнання амбулаторії, змогли пройтись територією амбулаторії та денного стаціонару та належно оцінити просторі, комфортабельні кабінети.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Роботи з капітального ремонту будівлі тривали протягом трьох роки. Тепер медична допомога населенню Вознесенська надаватиметься в більш сучасних умовах, і це піднімає її на принципово новий рівень.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

На Миколаївщині продовжується поступове покращення матеріально-технічної бази медичних закладів першого рівня, оновлюється обладнання, вирішуються кадрові питання.

Фото УОЗ ОДА

Screenshot 2

Фото

 

До уваги ЗОЗ, що перебувають у сфері управління міністерств та відомств України, приватних закладів та ФОПів, які провадять господарську діяльність з медичної практики!

Переглянути

 

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 760 осіб

Надано допомогу 671 особі

Госпіталізовано 258 осіб

За минулу добу детальніше

 

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Про внесення змін до плану проведення некурсових заходів

Про внесення змiн до плану проведення некурсових заходів

p475228n14

*Брендбук України

vstup

banerBPD 160x60

Останні новини