Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА13 жовтня, у мікрорайоні  Тернівка по пер. Герцена, 2, відкрили сімейну амбулаторію №4 Центру первинної медико-санітарної допомоги №4.

Тепер, щоб отримати медичну допомогу і лікування в денному стаціонарі, жителям Тернівки не потрібно їхати далеко. Нова сімейна амбулаторія буде обслуговувати 9526 осіб, з них 1846 - діти.

 

Реконструкція будівлі почалася в 2015 році. З бюджету розвитку міста Миколаєва в 2016 році на проведення ремонтних робіт приміщення сімейної амбулаторії було виділено 4 млн 350 тис. грн.

DSC 7016

Амбулаторію оснастили новим обладнанням, на придбання якого витратили 812 тис. грн.

DSC 7005

В амбулаторії два окремих входи - для дорослих пацієнтів і для малюків, є ліфт для людей з особливими потребами. У медустанові можна буде отримати консультації сімейного лікаря, гінеколога, педіатра, а в недалекому майбутньому і стоматолога. Тут терновчане зможуть пройти онкоосмотр, отримати фізіопроцедури, зробити щеплення. У сімейній амбулаторії працюватиме денний стаціонар на 12 ліжок для амбулаторного лікування хворих терапевтичного профілю, ДОТ-кабінет для пролонгованого лікування хворих на туберкульоз.

DSC 7012

За словами виконуючого обов'язки начальника обласного управління охорони здоров'я Юрія Дячука, в Миколаєві вже 38 сімейних амбулаторій. У Тернівці амбулаторія була відкрита давно, а зараз вона отримала нове реконструйоване приміщення, яке відповідає всім санітарним нормам і по площі відповідає кількості населення, що обслуговується. До кінця року планується відкриття ще однієї амбулаторії на вул. Кобера в Ингульском районі. В наступному році медобслуговування стане ближче до жителям Широкої Балки - тут теж відкриють амбулаторію.

DSC 7002

DSC 7006

DSC 7013

DSC 7014

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 659 осіб

Надано допомогу 601 особі

Госпіталізовано 175 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку