Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА13 жовтня, у мікрорайоні  Тернівка по пер. Герцена, 2, відкрили сімейну амбулаторію №4 Центру первинної медико-санітарної допомоги №4.

Тепер, щоб отримати медичну допомогу і лікування в денному стаціонарі, жителям Тернівки не потрібно їхати далеко. Нова сімейна амбулаторія буде обслуговувати 9526 осіб, з них 1846 - діти.

 

Реконструкція будівлі почалася в 2015 році. З бюджету розвитку міста Миколаєва в 2016 році на проведення ремонтних робіт приміщення сімейної амбулаторії було виділено 4 млн 350 тис. грн.

DSC 7016

Амбулаторію оснастили новим обладнанням, на придбання якого витратили 812 тис. грн.

DSC 7005

В амбулаторії два окремих входи - для дорослих пацієнтів і для малюків, є ліфт для людей з особливими потребами. У медустанові можна буде отримати консультації сімейного лікаря, гінеколога, педіатра, а в недалекому майбутньому і стоматолога. Тут терновчане зможуть пройти онкоосмотр, отримати фізіопроцедури, зробити щеплення. У сімейній амбулаторії працюватиме денний стаціонар на 12 ліжок для амбулаторного лікування хворих терапевтичного профілю, ДОТ-кабінет для пролонгованого лікування хворих на туберкульоз.

DSC 7012

За словами виконуючого обов'язки начальника обласного управління охорони здоров'я Юрія Дячука, в Миколаєві вже 38 сімейних амбулаторій. У Тернівці амбулаторія була відкрита давно, а зараз вона отримала нове реконструйоване приміщення, яке відповідає всім санітарним нормам і по площі відповідає кількості населення, що обслуговується. До кінця року планується відкриття ще однієї амбулаторії на вул. Кобера в Ингульском районі. В наступному році медобслуговування стане ближче до жителям Широкої Балки - тут теж відкриють амбулаторію.

DSC 7002

DSC 7006

DSC 7013

DSC 7014

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 630 осіб

Надано допомогу 594 особам

Госпіталізовано 175 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Листопад 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку