Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАНещодавно на базі Вітовської ЦРЛ проведено семінар-тренінг для працівників первинної ланки та медичних сестер ДОТ-кабінетів Вітовського, Березанського, Миколаївського, Очаківского, Новоодеського районів, у якому взяли учать 45 фахівців.

Під час семінару обласний позаштатний фтизіатр Євгенія Баненкова, керівник відділу МіО ТБ Ігор Поляков, райфтизіатр Вітовської ЦРЛ Людмила Пихтерева, старша медична сестра поліклінічного відділення облтубдиспансеру Лариса Литвинчук розкрили питання виявлення, лікування туберкульозу, формування груп ризику, проведення скринінгового анкетування для виявлення осіб з підозрою на туберкульоз, роботу у вогнищах туберкульозної інфекції. Спеціалістами надано характеристику протитуберкульозним препаратам, роз’яснення щодо усунення побічних дій, які виникають при їх застосуванні. Наголошено на необхідності дотримання інфекційного контролю в закладах охорони здоров’я для попередження професійних захворювань.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 630 осіб

Надано допомогу 594 особам

Госпіталізовано 175 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Листопад 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку