Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАМинулого тижня в Новобузькій ЦРЛ проведено переоцінку закладу на відповідність статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини».

Переоцінку провела комісія МОЗ України у складі: голова комісії -  зовнішній спеціаліст з оцінки та переоцінки закладів охорони здоров’я на відповідність статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини» Міренкова Н.А., члени комісії (експерт з оцінки закладів охорони здоров’я відповідно до статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини», завідуюча Регіональним методично-моніторинговим центром, лікар неонатолог обласної дитячої лікарні м. Миколаєва Москалець І.В., експерт з оцінки закладів охорони здоров’я відповідно до статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини», співробітник Регіонального методично-моніторингового центру, лікар педіатр обласної дитячої лікарні м. Миколаєва Количева О.С.).
Комісією перевірено наявність необхідних нормативних документів, обладнання, проведено співбесіду з адміністрацією лікарні, працівниками кабінетів акушер-гінекологів поліклінічного відділення, пологового відділення, дитячого стаціонару терапевтичного відділення.

Фото УОЗ ОДА

Члени комісії також поспілкувались із вагітними жінками в поліклінічному та пологовому відділеннях, годуючими матерями в пологовому відділенні та дитячому стаціонарі.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 630 осіб

Надано допомогу 594 особам

Госпіталізовано 175 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Листопад 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку