Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАМинулого тижня в Новобузькій ЦРЛ проведено переоцінку закладу на відповідність статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини».

Переоцінку провела комісія МОЗ України у складі: голова комісії -  зовнішній спеціаліст з оцінки та переоцінки закладів охорони здоров’я на відповідність статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини» Міренкова Н.А., члени комісії (експерт з оцінки закладів охорони здоров’я відповідно до статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини», завідуюча Регіональним методично-моніторинговим центром, лікар неонатолог обласної дитячої лікарні м. Миколаєва Москалець І.В., експерт з оцінки закладів охорони здоров’я відповідно до статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини», співробітник Регіонального методично-моніторингового центру, лікар педіатр обласної дитячої лікарні м. Миколаєва Количева О.С.).
Комісією перевірено наявність необхідних нормативних документів, обладнання, проведено співбесіду з адміністрацією лікарні, працівниками кабінетів акушер-гінекологів поліклінічного відділення, пологового відділення, дитячого стаціонару терапевтичного відділення.

Фото УОЗ ОДА

Члени комісії також поспілкувались із вагітними жінками в поліклінічному та пологовому відділеннях, годуючими матерями в пологовому відділенні та дитячому стаціонарі.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 659 осіб

Надано допомогу 601 особі

Госпіталізовано 175 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

Телефон Урядової «гарячої лінії»

1545

 

dostupni liky

p475228n14

*Брендбук України

vstup

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку