Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА27 жовтня в обласному протитуберкульозному диспансері відбулась конференція районних та міських фтизіатрів, під час якої спеціалісти підвели підсумки роботи протитуберкульозної служби за 9 місяців цього року, проаналізували показники смертності від ТБ на дому та надали оцінку якості подання звітів, зауваження по роботі в Реєстрі.

Відкрив конференцію головний лікар закладу Павло Георгієв. Він висловив подяку фтизіатрам за співпрацю з неурядовими організаціями, завдяки якій стало більш ефективним лікування хворих та залишається стабільною та контрольованою епідситуація з туберкульозу в області.
Заступник головного лікаря по мережі Євгенія Баненкова надала характеристику епідситуації в розрізі районів, висвітлила проблемні питання надання протитуберкульозної допомоги населенню та шляхи їх вирішення, провела аналіз захворювання контактних та розбір випадків смертності від туберкульозу на дому.
Виконуючий обов’язки заступника головного лікаря з медичної частини Світлана Стригуль в своїй доповіді відзначила недостатнє охоплення дітей обстеженням методом туберкулінодіагностики, що в подальшому може призвести до несвоєчасного виявлення туберкульозу, акцентувала увагу на проведення вакцинації БЦЖ дітям, які не були щеплені в пологовому будинку, особливо дітей з вогнищ туберкульозної інфекції, покращення санітарно-освітньої роботи серед населення щодо можливості безкоштовного оздоровлення тубінфікованих дітей в місцевому санаторії «Дубки» та спеціалізованих санаторіях України.
Керівник відділу МіО ТБ Ігор Поляков наголосив на необхідності покращення ведення Всеукраїнського реєстру хворих на туберкульоз, а саме своєчасну реєстрацію хворих, внесення даних по моніторингу, закриття випадків, проаналізував помилки та надав практичні рекомендації щодо їх усунення.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 697 осіб

Надано допомогу 644 особам

Госпіталізовано 168 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Січень 2019

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку