Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАДнями Миколаївська ЦРЛ вдруге підтвердила статус «Лікарня, доброзичлива до дитини». Цей статус присвоюється закладам охорони здоров’я України, які надають допомогу матерям та дітям відповідно до вимог розширеної ініціативи ВООЗ/ЮНІСЕФ «Лікарня, доброзичлива до дитини». В основу ініціативи покладені Принципи підтримки грудного вигодовування.
Комісія оглянула жіночу консультацію, «Школу відповідального батьківства», акушерсько-гінекологічне та педіатричне відділення.

До складу комісії увійшли такі спеціалісти: завідуюча регіональним методично-організаційним моніторинговим центром в Миколаївській області, неонатолог обласної лікарні національний експерт з акредитації «Лікарня доброзичлива до дитини» та «Клініка дружня до молоді» Інна Москалець, заступник головного лікаря ОХМАТДИТ з організації методичної роботи, кандидат медичних наук, національний експерт МОЗ України з визначення статусу «Лікарня доброзичлива до дитини» та «Клініка дружня до молоді» Олена Мешкова, лікар-методист регіонального організаційно-методичного центру, експерт з акредитації на статус «Лікарня доброзичлива до дитини» Ольга Количева.
У ході інспекції визначено перспективи на майбутнє, шляхи удосконалення роботи з дітьми та матерями.
Підтверджений статус «Лікарні, доброзичливої до дитини» свідчить про професіоналізм працівників лікарні та відповідність сучасним вимогам при наданні медичної допомоги жінкам та дітям.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 697 осіб

Надано допомогу 644 особам

Госпіталізовано 168 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Січень 2019

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку