Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

001У четвер, 17 серпня, у ході робочого візиту на Миколаївщину Прем’єр-міністр Володимир Гройсман оглянув котельню на альтернативному паливі у міській лікарні №2.

Разом з головою Миколаївської облдержадміністрації Олексієм Савченком Прем’єр-міністр ознайомився з умовами роботи котельні.

«Сьогодні ми відвідали з головою адміністрації одну з лікарень Миколаєва, де влаштована котельня на альтернативному паливі. І тариф буде знижено приблизно на 16% від традиційних джерел, але з іншого боку – зовсім нова якість подання тепла до лікарні», - прокоментував Володимир Гройсман відвідування котельні на селекторній нараді з питань підготовки підприємств до осінньо-зимового періоду.

002

Зазначимо, що впровадження котельні на альтернативному паливі дозволяє забезпечувати необхідний нормативний режим за погодними умовами, незалежно від поставок газу теплопостачальними підприємствами, та уникнути залежності від поставок імпортованого газу орієнтовно в кількості до 300 тис. м3 в розрахунку на опалювальний період. Компанія «Баніса Енерджі Юкрейн», яка займалась влаштування котельні планує підключити до альтернативного опалення Миколаївську міську лікарню №4. Крім цього, спеціалісти розробляють проекти у Новій Одесі та Новому Бузі.

У рамках візиту Володимир Гройсман також подарував інфузійні шприцеві дозатори медперсоналу лікарні.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 640 осіб

Надано допомогу - 604 особам

Госпіталізовано - 195 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Вересень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку