Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

IMG ІКЗа ініціативи ДУ « Центр громадського здоров’я МОЗ України» в рамках реалізації програми Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією «Інвестиції у вплив на туберкульоз та ВІЛ» 14-15 серпня експерти з питань інфекційного контролю з наставницьким візитом відвідали Миколаївський обласний протитуберкульозний диспансер. Метою відвідання є надання допомоги в покращенні організації інфекційного контролю за туберкульозом в закладі.
В ході візиту вони вивчили стан дотримання інфекційного контролю на робочих місцях у всіх структурних підрозділах диспансеру, детально обговорили всі проблемні питання, переглянули внутрішню документацію, надали практичні рекомендації.

123456789 1Зазначено, що організація інфекційного контролю за туберкульозом у закладі на належному рівні, надали пропозиції щодо більш раціонального використання засобів індивідуального захисту органів дихання медичних працівників та дезінфікуючих засобів.

IMG 5359
В рамках візиту був проведений навчальний семінар з питань інфекційного контролю (ІК) за туберкульозом на якому озвучені сучасні вимоги до організації ІК, обговорені конкретні ситуації та отримані вичерпані відповіді. Захід викликав жваву зацікавленість серед учасників.

Lenovo A1000 IMG 20170817 131735

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 672 особи

Надано допомогу - 642 особам

Госпіталізовано - 176 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Липень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку