Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

IMG 3275Фахівцями Миколаївського обласного центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг у співпраці з ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» та МБФ «Альянс громадського здоров’я» проводиться оцінка регіональної Цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015-2018 роки з метою оцінити відповідь Миколаївської області на епідемію ВІЛ-інфекції/СНІДу та підготовка пропозицій щодо формування регіональної програми на 2019–2023 рр. Завдання оцінки:
-    Оцінити відповідь області на епідемію ВІЛ-інфекції/СНІДу за основними показниками впливу на епідемію ВІЛ/СНІДу та цільовими показниками 90-90-90.
-    Проаналізувати реалізацію Регіональної програми за показниками, визначити та розглянути заходи, які пов’язані з найбільш складними для виконання індикаторами.
-    Визначити та проаналізувати основні перешкоди та сприятливі фактори  для досягнення індикаторів впливу та цільових показників.
-    Розробити рекомендації щодо формування обласної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2018-2023 рр. для забезпечення ефективної реалізації стратегії ЮНЕЙДС на обласному рівні.

IMG 3270
    16 серпня проведено робочі зустрічі з керівниками лікувальних закладів області-співвиконавців програми та громадських організацій. Підготовлено попередні результати оцінки регіональної програми з протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу в Миколаївській області за ключовими показниками та напрацьовуються рекомендації щодо розробки обласної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу 2019-2023 рр.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 705 осіб

Надано допомогу - 636 особам

Госпіталізовано - 219 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Серпень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку