Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА21 серпня на території міської лікарні №1 відбулось вручення міським головою нових автомобілів центрам первинної медико-санітарної допомоги для надання медичної допомоги населенню на первинному рівні. Крім вручення машин, потрібно відмітити капітальний ремонт дорожнього покриття і тротуарів прибудинкових територій лікарні. На це рішенням сесії Миколаївської міської ради з міського бюджету було виділено 2975, 696 тис. грн.

Кошти на придбання автомобілів виділені з місцевого бюджету. Розмір коштів на придбання 8 санітарних автомобілів становить 1600 тис. грн. Новенькі автомобілі з санітарним оснащенням виготовлені та закуплені в українського виробника ТОВ «Запоріжжя-Авто».

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Цього ж дня в міській лікарні №4 після капітального ремонту запрацювали лікарняні пасажирські ліфти та новий флюорограф українського виробника ТОВ «ЗРО «Квант» (м. Харків). На це з міського бюджету виділено 1626 тис. грн.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 705 осіб

Надано допомогу - 636 особам

Госпіталізовано - 219 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Серпень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку