Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА22 серпня в облдержадміністрації під керівництвом заступника голови ОДА Віталія Кіндратіва відбулася селекторна нарада з питань реформування галузі охорони здоров'я області та стану реалізації Урядової програми «Доступні ліки».
Участь в обговоренні взяли заступник Миколаївського міського голови Євген Шевченко, фахівці управління охорони здоров’я ОДА, керівники райдержадміністрацій області та представники лікарень.

Віталій Кіндратів наголосив, що створення госпітальних округів дозволить оптимізувати роботу малопотужних і не завжди завантажених лікарень.
«У рамках створення госпітальних округів ми не закриваємо лікарні. У рамках госпітальної ради спільно з іншими учасниками округу ви можете розробити свою медичну інфраструктуру,  стратегію розвитку, визначити, яка лікарня на чому спеціалізуватиметься. Наша мета – надання якісної та швидкої медичної допомоги жителям області», - звернувся заступник голови ОДА до керівництва районів.

Фото УОЗ ОДА

Зазначимо, що для визначення проблемних питань, координації дій, розробки пропозицій та рекомендацій щодо реалізації на рівні госпітальних округів державної політики у сфері охорони здоров’я будуть створені Госпітальні ради. Вони визначатимуть варіанти реорганізації і перепрофілювання закладів, що надають спеціалізовану медичну допомогу в межах ГО, створюватимуть багаторічний план розвитку округу та ін.
Наразі облдержадміністрацією подано до Міністерства охорони здоров’я лист, яким надано пропозиції щодо створення 4-х госпітальних округів:
1-й – місто Первомайськ та Первомайський район, Врадіївський, Доманівський та Кривоозерські райони;
2-й – місто Вознесенськ та Вознесенский район,  м. Южноукраїнськ, Арбузинський, Братський, Єланецький та Веселинівський райони;
3-й – місто Миколаїв, Миколаївський район, Вітовський, Новоодеський, Очаківський, Снігурівський та Березанський райони;
4-й – Березнегуватський, Баштанський, Новобузький та Казанківський райони.
Що стосується Урядової програми «Доступні ліки», Миколаївщині було надано субвенцію на відшкодування вартості лікарських засобів на загальну суму – 14,9 млн грн. А в серпні збільшено на 5,9 млн грн. Так, загальна сума становить  близько 21 млн. грн.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

У реалізації проекту участь беруть 80 суб’єктів господарювання, які мають 182 точки реалізації. 94 з яких – у сільській місцевості.
Віталій Кіндратів звернув увагу керівництва районів на необхідність інформування населення, щоб якомога більше жителів Миколаївщини змогли взяти участь у програмі і отримати ліки. А також на потребі залучення аптек , які співпрацюватимуть у рамках Урядової ініціативи «Доступні ліки».

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 640 осіб

Надано допомогу - 604 особам

Госпіталізовано - 195 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Вересень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку