Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

DSC 2019Обговорити можливості підвищення ефективності профілактики, діагностики та лікування пацієнтів з ТБ/ВІЛ шляхом вдосконалення ведення випадку 31 серпня зібрались провідні спеціалісти з даного питання.
Під час семінару проаналізовано ситуацію з ТБ/ВІЛ в Україні та світі, стратегії з подолання проблеми, досягнення та плани з покращення якості послуг на обласному рівні за результатами моніторингових візитів.


Лектори – координатори проекту РАТН виступили з доповідями щодо ранньої діагностики туберкульозу у ВІЛ-інфікованих: ефективність, інноваційні підходи, нові методики діагностики, перспективи впровадження в Україні.
Присутні також заслухали доповідь з питань профілактичного лікування: показання та призначення, важливість, досвід використання у світі та в Україні.
Під час семінару також розібрано клінічні випадки, застосування АРТ у веденні випадку ТБ/ВІЛ ко-інфекції, вплив стратегії прискорених заходів на ведення випадку.

top all hotlines 02

Доступні ліки

dostupni liky

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я
у вересні 2017 року

Останні новини


Анонс подій

  • Запрошуємо на обстеження!

    13 квітня в рамках Всеукраїнського дня меланоми з 8.00 до 19.00 запрошуємо на прийом до лікаря та обстеження до обласного шкірно-венерологічного диспансеру, який знаходиться за адресою: вул. Радісна, 2а (поліклінічне відділення, каб....

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку