Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА5 вересня благодійна організація благодійний фонд «Лікарі без кордонів» в рамках реалізації Програми з лікування вірусного гепатиту С в Миколаївській області передала обласному центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг прилад GENEXPERT в якості благодійної допомоги.

Віта Сандерсон, менеджер з логістичних питань, під час передачі обладнання відзначила, що GENEXPERT використовується для визначення вірусного навантаження гепатиту С (підрахунку кількості вірусу в крові) в реальному часі та забезпечить доступ до якісної діагностики гепатиту С у ВІЛ-інфікованих та ключових груп населення.
Головний лікар обласного центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг Оксана Черненко запевнила, що GENEXPERT буде задіяно для безкоштовного обстеження та контролю ефективності лікування ВГС серед цільової групи та подякувала міжнародним партнерам за допомогу.
Пацієнти центру, медичні працівники з нетерпінням чекають старту Програми по безкоштовному обстеженню та лікуванню вірусного гепатиту С і сподіваються на її успішну реалізацію.

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 670 осіб

Надано допомогу - 631 особі

Госпіталізовано - 166 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я
у січні 2018 року
у лютому 2018 року

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку