Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА5 вересня благодійна організація благодійний фонд «Лікарі без кордонів» в рамках реалізації Програми з лікування вірусного гепатиту С в Миколаївській області передала обласному центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг прилад GENEXPERT в якості благодійної допомоги.

Віта Сандерсон, менеджер з логістичних питань, під час передачі обладнання відзначила, що GENEXPERT використовується для визначення вірусного навантаження гепатиту С (підрахунку кількості вірусу в крові) в реальному часі та забезпечить доступ до якісної діагностики гепатиту С у ВІЛ-інфікованих та ключових груп населення.
Головний лікар обласного центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг Оксана Черненко запевнила, що GENEXPERT буде задіяно для безкоштовного обстеження та контролю ефективності лікування ВГС серед цільової групи та подякувала міжнародним партнерам за допомогу.
Пацієнти центру, медичні працівники з нетерпінням чекають старту Програми по безкоштовному обстеженню та лікуванню вірусного гепатиту С і сподіваються на її успішну реалізацію.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 682 особи

Надано допомогу 646 особам

Госпіталізовано 176 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Грудень 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку