Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАЗ метою збільшення обізнаності населення та зацікавленості щодо свого здоров’я, розвитку культури інформації по факторам ризику, раннього виявлення хвороб обласним центром здоров’я 6 вересня проведено «круглий стіл» за участю працівників центральної бібліотеки ім. Кропивницького. Основною метою проведення заходу є актуалізація проблеми захворювання системи кровообігу та серцево-судинних захворювань, питома вага яких на сьогодні займає перше місце по захворюваності та смертності в Україні.

Під час «круглого столу» спеціалістами центру здоров’я не тільки надано практичні консультації та розроблені пам’ятки, буклети, а і проведено скринінгове експрес-обстеження на рівень глюкози в крові, виміряно артеріальний тиск, розраховано індекс маси тіла всім учасникам заходу.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Слухачі дізналися про основні фактори ризику виникнення захворювань, як вести здоровий спосіб життя, отримали мотиваційні матеріали, консультації та корисні поради щодо правильного харчування тощо.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Лекцію проводили лікарі методисти обласного центру здоров’я -  заслужений лікар України Славомира Антакова та Людмила Завірюха.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 678 осіб

Надано допомогу 638 особам

Госпіталізовано 179 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку