Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА12 вересня у  Новоодеській ЦРЛ і Новоодеському ЦПМСД проведено науково-практичну кардіологічну конференцію, в якій взяли участь районні спеціалісти, сімейні лікарі, завідувачі АЗПСМ та ФП Новоодеського району.
Змістовну лекцію «Лікування високого кардіоваскулярного ризику в практиці сімейного лікаря» провів обласний позаштатний кардіолог Олександр Шабільянов.

У ході лекції наведено приклади лікування хворих з високим кардіоваскулярним ризиком, проведено активне обговорення помилок та прорахунків при лікуванні таких хворих. Зі свого особистого досвіду та з урахуванням протоколів лікування таких пацієнтів лектором надано конкретні рекомендації.

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Доступні ліки

dostupni liky

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я
у вересні 2017 року

Останні новини


Анонс подій

  • Запрошуємо на обстеження!

    13 квітня в рамках Всеукраїнського дня меланоми з 8.00 до 19.00 запрошуємо на прийом до лікаря та обстеження до обласного шкірно-венерологічного диспансеру, який знаходиться за адресою: вул. Радісна, 2а (поліклінічне відділення, каб....

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку