Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА11-12 вересня в області працювала Місія Офісу Генерального інспектора Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією. Метою візиту є проведення аудиту результатів впровадження грантів Глобального фонду в Україні.

11 вересня учасники Місії відвідали обласний протитуберкульозний диспансер, де вивчали стан надання протитуберкульозної допомоги населенню області. Звернули увагу на впровадження амбулаторних моделей лікування, орієнтованих на потреби пацієнта. Побувавши в лабораторії ІІІ рівня, оснащеній надсучасним обладнанням для проведення молекулярно-генетичних досліджень, відмітили високий рівень діагностики туберкульозу, що дозволяє в досить короткий термін призначати лікування відповідно чутливості до протитуберкульозних препаратів.
Оцінили належний рівень інтегрованих послуг пацієнтам диспансеру, відвідавши сайти замісної підтримувальної терапії наркозалежним та призначення антиретровірусної терапії хворим на туберкульоз з ВІЛ- інфекцією.
Перевірили фармменеджмент (умови зберігання), призначення та списання протитуберкульозних препаратів для лікування хворих на мультирезистентний туберкульоз, закуплених за кошти Глобального фонду.
У міському протитуберкульозному диспансері перевірили реєстрацію хворих на туберкульоз, впровадженні форми амбулаторного лікування, звітно-облікові документи та рух протитуберкульозних препаратів.
Також 11 вересня учасники Місії ознайомились з організацією наркологічної допомоги наркозалежним хворим обласним наркологічним диспансером. На базі диспансеру працює сайт ЗПТ, який обслуговує майже 300 наркозалежних осіб, впроваджено різні форми проведення замісної терапії, такі як щоденна видача препаратів на базі диспансеру, амбулаторна видача для самостійного вживання, стаціонар на дому та видача за рецептами як за кошти Глобального фонду, так і за власні кошти пацієнта.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 682 особи

Надано допомогу 646 особам

Госпіталізовано 176 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Грудень 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку