Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАНапередодні Дня міста в Первомайському міському ЦПМСД відбулося урочисте відкриття сімейної амбулаторії після проведеного капітального ремонту.
Під час святкування колектив амбулаторії отримав подарунки: деструктори для голок, нові фонендоскопи, принтер та роутер, від депутата Первомайської міської ради Олега Горіцина - комп’ютер.

Для облаштування амбулаторії за кошти місцевого бюджету закуплено сучасне медичне обладнання на суму 270 тис. грн., а саме: сухожарову шафу, стоматологічне крісло, фізіотерапевтичні апарати та медичні меблі.


Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Роботи з капітального ремонту тривали майже рік. Вартість проекту становила 1 млн. 151 тис., з яких 780 тис. виділені в 2016 році із загального фонду міського бюджету.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Гості мали змогу побачити на власні очі обладнання амбулаторії і оцінити просторні та комфортні кабінети. Відкриття відбулось за участю депутата Верховної Ради України Вадима Підберезника, міського голови Людмили Дромашко, депутатів Первомайської міської ради, керівників підрядних організацій (ТОВ «Дедал-Профі» - Леонід Розенфельд, СПД «Мартиновський І.В.» - Іван Мартиновський), мешканців даного мікрорайону та медичних працівників Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні та міського ЦПМСД.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 705 осіб

Надано допомогу - 636 особам

Госпіталізовано - 219 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Серпень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку