Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА19-20 вересня група фахівців з Миколаївщини взяла участь у засіданні круглого столу в м. Києві на тему: «Організація виявлення, обстеження, спостереження та лікування осіб з контакту з хворим на туберкульоз».
Захід організувала міжнародна організація РАТН (Програма оптимальних технологій в сфері медицини) за участі представників ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» та кафедри пульмонології і фтизіатрії Київського медичного університету ім. Богомольця.

У засіданні круглого столу взяли участь фахівці фтизіатричної служби, первинної ланки та обласних лабораторних центрів МОЗ України з Миколаївської, Полтавської, Харківської та Львівської областей, де реалізується проект міжнародної технічної допомоги «Виклик туберкульозу».
Від Миколаївської області в заході взяли участь: обласний фтизіатр Євгенія Баненкова, керівник відділу моніторингу і оцінки обласного протитуберкульозного диспансеру Ігор Поляков, завідувач відділом особливо небезпечних хвороб обласного лабораторного центру Наталя Ігнатенкова, райфтизіатр Вітовської ЦРЛ Людмила Піхтерева, райфтизіатр Миколаївської ЦРЛ Людмила Новокшанова, завідувач амбулаторією загальної практики-сімейної медицини Новоодеського районного ЦПМСД Олександр Драйчик.

Фото УОЗ ОДА

Відкрила засідання заступник генерального директора Центру громадського здоров’я з питань туберкульозу Яна Терлєєва.
В ході круглого столу обговорені проблемні питання організації виявлення, обстеження, спостереження та лікування осіб з контакту з хворим на туберкульоз у закладах І-ІІІ рівнів надання медичної допомоги пілотних регіонів. Розглянуті епідеміологічні підвалини організації протиепідемічних заходів у вогнищах туберкульозу, міжнародні рекомендації з визначення та відстеження контактних з хворим на туберкульоз запропоновані ВООЗ, вимоги діючих нормативних документів в Україні, процедура звітності та моніторингу.

Фото УОЗ ОДА

Учасники круглого столу від кожного регіону надали свої пропозиції до проектів нормативних документів: «Алгоритм виявлення, обстеження, спостереження та лікування осіб з контакту з хворим на туберкульоз» і «Рекомендації з організації роботи з особами, які мали контакт з хворим на туберкульоз», що розроблялись під час реалізації проекту «Виклик туберкульозу» та найближчим часом будуть затверджені на державному рівні.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 672 особи

Надано допомогу - 642 особам

Госпіталізовано - 176 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Липень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку