Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАЗ 20 по 22 вересня фахівці центру громадського здоров’я здійснили моніторинговий візит до Очаківської центральної районної лікарні, Южноукраїнської міської лікарні, обласного центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг та управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

Метою візиту є надання організаційно-методичної, технічної допомоги та здійснення моніторингу виконання заходів з питань виявлення та лікування ВІЛ-інфекції/СНІДу, моніторингу та оцінки, у т.ч. рутинного епіднагляду за ВІЛ-інфекцією/СНІДом, фармацевтичного менеджменту та взаємодії протитуберкульозної служби та служби протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу.
Результати візиту обговорено з керівництвом управління та головним лікарем обласного центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 635 осіб

Надано допомогу - 597 особам

Госпіталізовано - 161 особу

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я
у березні 2018 року
зміни у березні 2018 року

Останні новини


Анонс подій

  • Інформація щодо проведення Всеукраїнського дня меланоми

    20 квітня в рамках Всеукраїнського дня меланоми в Миколаївському обласному шкірно-венерологічному диспансері буде проводиться прийом всіх бажаючих громадян.Тільки своєчасна діагностика дозволить Вам зберегти життя.Обстежте родимки — збережіть...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку