Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА27 вересня в конференц-залі обласної лікарні відбувся тренінг для уповноважених (відповідальних) фахівців закладів охорони здоров’я Миколаївської області «Визначення обсягів потреби в закупівлі лікарських засобів закладами і установами охорони здоров’я, що повністю або частково фінансуються з державного та місцевих бюджетів».

З доповіддю виступила начальник планово-фінансового відділу, т.в.о. заступника начальника управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації Любов Савчук. Доповідач висвітлила питання щодо нормативно-правової бази запровадження оновленого Національного переліку основних лікарських засобів. Вона розглянула та проаналізувала постанову КМУ «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», відповідні накази МОЗ України, «Положення про Національний перелік основних лікарських засобів», розповіла про методи кількісної оцінки потреб у лікарських засобах, які використовуються для розрахунку, пояснивши їх на прикладах тощо.

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 672 особи

Надано допомогу - 642 особам

Госпіталізовано - 176 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Липень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку