Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА26 вересня в актовому залі Новоодеської ЦРЛ для районних спеціалістів, сімейних лікарів, завідувачів АЗПСМ та ФП Новоодеського району проведено навчальний тренінг щодо консультування, тестування та діагностики ВІЛ-інфекції за програмою «Оптимізація медичної допомоги ВІЛ позитивним людям м. Миколаєва і Миколаївської області». Основною метою проведення тренінгів є підвищення рівня знань медичних працівників закладів охорони здоров’я області.

Представниками благодійного фонду представлено основні принципи лікування ВІЛ-інфекції, за триденною програмою тренінгу медичним працівникам буде представлено теоретичну та практичну частину боротьби з ВІЛ-інфекцією.

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 640 осіб

Надано допомогу - 604 особам

Госпіталізовано - 195 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Вересень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку