Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

DSC 2611Триває «Школа громадського здоров’я», організована обласним центром здоров’я з метою збільшення обізнаності населення та зацікавленості щодо свого здоров’я, розвитку культури інформації по факторам ризику та раннього виявлення хвороб.

29 вересня в центральній бібліотеці ім. Кропивницького спеціалісти МОЦЗ провели лекцію для всіх бажаючих «Захворювання системи органів дихання, фактори ризику та профілактика хронічних обструктивних захворювань легенів».

Фото УОЗ ОДАПід час лекції учасники заходу також мали змогу дізнатися свій рівень глюкози в крові, виміряти артеріальний тиск та отримати консультацію лікарів.

Фото УОЗ ОДАСлухачі дізналися про основні фактори ризику виникнення захворювання, отримали поради щодо ведення здорового способу життя, правильного харчування, мотиваційні матеріали тощо.

Фото УОЗ ОДАЛекції читали лікарі методисти обласного центру здоров’я - заслужений лікар України Славомира Антакова та Людмила Завірюха.

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 689 осіб

Надано допомогу - 646 особам

Госпіталізовано - 176 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Вересень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку