Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

DSC 2611Триває «Школа громадського здоров’я», організована обласним центром здоров’я з метою збільшення обізнаності населення та зацікавленості щодо свого здоров’я, розвитку культури інформації по факторам ризику та раннього виявлення хвороб.

29 вересня в центральній бібліотеці ім. Кропивницького спеціалісти МОЦЗ провели лекцію для всіх бажаючих «Захворювання системи органів дихання, фактори ризику та профілактика хронічних обструктивних захворювань легенів».

Фото УОЗ ОДАПід час лекції учасники заходу також мали змогу дізнатися свій рівень глюкози в крові, виміряти артеріальний тиск та отримати консультацію лікарів.

Фото УОЗ ОДАСлухачі дізналися про основні фактори ризику виникнення захворювання, отримали поради щодо ведення здорового способу життя, правильного харчування, мотиваційні матеріали тощо.

Фото УОЗ ОДАЛекції читали лікарі методисти обласного центру здоров’я - заслужений лікар України Славомира Антакова та Людмила Завірюха.

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 647 осіб

Надано допомогу 595 особам

Госпіталізовано 154 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Грудень 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку