Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАПротягом оздоровчого літнього періоду педагоги обласного будинку дитини модернізували та оновлювали предметно-розвиваюче середовище у групах новими посібниками, куточками, фізкультурним обладнання та на початку жовтня поділилися своїми здобутками із медичними та педагогічними представниками комісії на чолі з головним лікарем Литвиновою О.І.

Вплив предметно-розвиваючого середовища на розвиток і освіту дитини багатогранний. Тому особливу увагу при організації середовища педагоги приділяли віковим особливостям кожної групи. В ранньому віці діти сприймають світ за його яскравістю та звучністю, відповідно до цього середовище для найменших особливо яскраве та гучне. Характерним для молодшого віку, є те що діти починають знаходити взаємозв’язок між «Я особистість» і всім, що оточує, тому організований ігровий простір в молодших групах максимально сприяє орієнтовно-пізнавальній діяльності малюків.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 705 осіб

Надано допомогу - 643 особам

Госпіталізовано - 156 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я
у грудні 2017 року

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку