Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА11 жовтня Миколаївські спеціалісти взяли участь у селекторній нараді в режимі телеконференції з метою вирішення проблемних питань, які виникають при здійсненні розрахунку потреби в лікарських засобах та підведення підсумків по проведеній роботі.

Нагадаємо, що 18 вересня поточного року на базі Державного експертного центру Міністерства охорони здоров’я України у м. Києві відбувся тренінг для відповідальних фахівців із застосування Порядку визначення обсягів потреби в закупівлі лікарських засобів закладами і установами охорони здоров’я, що повністю або частково фінансуються з державного та місцевого бюджетів, затвердженого наказом МОЗ України.
Участь у селекторній нараді взяли профільні заступники керівників структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних, Київської міської державних адміністрацій, а також відповідальні фахівці за формування обсягів потреби в закупівлі лікарських засобів відповідно до наказу МОЗ України.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 707 осіб

Надано допомогу - 564 особам

Госпіталізовано - 156 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я
у січні 2018 року

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку