Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАСьогодні, 13 жовтня, під час робочої зустрічі з колективом і керівництвом Вітовської ЦРЛ начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай та юрисконсульт управління охорони здоров’я облдержадміністрації Наталя Новікова надали роз’яснення щодо зміни власника лікарні та її переходу до міського підпорядкування.

Вони відповіли на запитання колективу закладу охорони здоров’я щодо нормативно-правових актів, трудового законодавства, алгоритму передачі закладу місту, подальшого фінансування, забезпечення лікарськими засобами, опалення тощо.

Фото УОЗ ОДА

«Сьогодні ми говоримо про кадровий дефіцит в медичній галузі Миколаївщини. Тому кожен спеціаліст особливо важливий для нас, ми цінуємо кадри. Місто готове прийняти лікарню до себе. Залишаються деякі юридичні питання, що будуть вирішені найближчим часом. Ніяких звільнень не планується», - підкреслила начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай у спілкуванні з колективом лікарні.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Юрисконсульт управління охорони здоров’я облдержадміністрації Наталя Новікова надала роз’яснення щодо законодавчого аспекту переходу лікарні у міське підпорядкування.

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 635 осіб

Надано допомогу - 597 особам

Госпіталізовано - 161 особу

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я
у березні 2018 року
зміни у березні 2018 року

Останні новини


Анонс подій

  • Інформація щодо проведення Всеукраїнського дня меланоми

    20 квітня в рамках Всеукраїнського дня меланоми в Миколаївському обласному шкірно-венерологічному диспансері буде проводиться прийом всіх бажаючих громадян.Тільки своєчасна діагностика дозволить Вам зберегти життя.Обстежте родимки — збережіть...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку