Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАМедична спільнота Миколаївщини зустрічає День захисника України із пошаною і вдячністю тим, хто в усі часи захищає кордони нашої великої та могутньої Батьківщини, ризикуючи власним життям і надаючи нам можливість жити і працювати, ростити дітей та онуків. Бажаємо захисникам України та їх близьким і найдорожчим людям найголовнішого - здоров’я та довголіття, миру і злагоди, безхмарного неба над країною, щастя та добробуту.

Управління охорони здоров'я
облдержадміністрації

Нагадаємо, що 14 жовтня в Україні особливий день. В цей день відзначають одразу чотири свята та пам’ятні дні, пов’язані з різними історичними подіями. Православна церква святкує день Покрови Пресвятої Богородиці. З 1999 року згідно з указом президента у свято Покрови відзначають День українського козацтва. Також вже більш ніж півстоліття цей день вважається датою створення Української повстанської армії.

Враховуючи вищезазначене, було запропоновано святкувати 14 жовтня День захисника України. День захисника України був офіційно встановлений як державне свято 14 жовтня 2014 року указом президента Петра Порошенка. З 2015 року цей день став святковим вихідним.

 

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 678 осіб

Надано допомогу - 622 особам

Госпіталізовано - 197 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я
у січні 2018 року

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку