Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА

14 жовтня начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв зі спеціалістом управління Дмитром Бачинським з робочим візитом відвідали обласний клінічний госпіталь ветеранів війни. Під час візиту начальник управління поспілкувався з керівництвом, колективом і пацієнтами обласного закладу охорони здоров’я.

Павло Васильович перевірив готовність закладу до опалювального сезону, та дізнався про умови перебування пацієнтів.

 

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Надання медичної допомоги ветеранам і бійцям АТО в лікувально-профілактичних закладах області залишається актуальним питанням і знаходиться на постійному контролі управління. Начальник обласного клінічного госпіталю ветеранів війни Володимир Поточняк розповів детальніше про діяльність закладу у цьому напрямку і продемонстрував наявне обладнання і методики.

Серед іншого, Павло Георгієв привітав колектив і пацієнтів відділень госпіталю з трьома святами, що припадають на сьогодні. Йдеться про Покрову Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України. Він побажав усім, в першу чергу, здоров’я, злагоди в кожній оселі та миру в нашій країні.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 678 осіб

Надано допомогу 638 особам

Госпіталізовано 179 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку