Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАКонференція саме за цією темою зібрала в конференц-залі обласної клінічної лікарні 14 жовтня ендокринологів та людей, які живуть з цукровим діабетом.
Організатор конференції – Миколаївська обласна діабетична асоціація, за підтримки обласного ендокринологічного центру, обласного центру здоров’я, головного управління національної поліції в Миколаївській області.

Серед важливих питань, що розглядались, питання забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет з 15 червня поточного року, реалізація програми реімбурсації препаратів інсуліну в Миколаївській області. Перший крок для отримання ліків – відвідування лікаря ендокринолога. Другим кроком є визначення лікарем категорії, до якої належить пацієнт. Ендокринолог виписує рецепт. Третій крок – пацієнт з рецептом відвідує аптечний заклад, з яким лікарня уклала відповідну угоду, і отримує препарати інсуліну (безкоштовно або з частковою доплатою, в залежності від визначення категорії).
Учасники конференції заслухали лекції на теми: «Категорії хворих на діабет для відшкодування вартості препаратів інсуліну», «Права пацієнтів з цукровим діабетом», «Нова система забезпечення препаратами інсуліну (реімбурсація): перший досвід пацієнтів».
Доповідачі: обласний позаштатний ендокринолог Ткаченко Н.Ю., юрист головного управління Національної поліції в Миколаївській області Павленко О.І., керівник Діабет.UA (м. Київ) Роман Власенко.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 658 осіб

Надано допомогу 625 особам

Госпіталізовано 197 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку