Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАНа базі обласної дитячої клінічної лікарні триває виїзний цикл тематичного удосконалення. Провідні київські спеціалісти центру дитячої кардіології та кардіохірургії, Національної академії післядипломної медичної освіти проводять для миколаївських фахівців лекції, надають консультації, приймають хворих з пороками серця.

«Не лікарі приїздять до нас, в Київ, на навчання, підвищення кваліфікації, а ми приїжджаємо до них, і займаємося цілий місяць з ними тут, навчаємо на місці. Ми приймаємо пацієнтів, надаємо консультації лікарям, читаємо лекції. Раніше такі курси проводились в інших містах країни, цього разу за домовленістю з лікарнею та обласним управлінням охорони здоров’я приїхали до Миколаєва», - розповідає дитячий кардіолог центру дитячої кардіології та кардіохірургії, асистент кафедри дитячої кардіології та кардіохірургії національної академії післядипломної медичної освіти Євгенія Артеменко (м. Київ).
Навчання проходять спеціалісти, яких цікавить тема вроджених пороків серця у дітей та дорослих. В першу чергу, кардіологи та сімейні лікарі, дитячі анестезіологи, реаніматологи та інші.
Лектори охоплюють великий спектр тем, розглядаючи вроджений та набутий пороки серця, надають відповіді на численні запитання слухачів.
«Ми дуже давно співпрацюємо з Миколаївською областю. Це було одне з перших міст, куди ми завітали на початку своєї діяльності. Іноді трапляються ситуації, коли легше та правильніше приїхати хірургу до пацієнта, аніж транспортувати хворого. Адже бувають випадки, коли переміщення пацієнта може завдати шкоди його здоров’ю. Не кожна людина може сісти на потяг та приїхати, або привезти свою дитину. Є і діти, які знаходяться на штучній вентиляції легенів, недоношені діти – пацієнти, яким транспортування протипоказане», - згадує про початок співпраці серцево-судинний хірург (центр дитячої кардіології та кардіохірургії), кандидат медичних наук Олександр Романюк (м. Київ).
Кожен приїзд лікарів передбачає консультування хворих, хірургічну роботу, проведення лекцій.
«В той час, на початку спільної роботи, ми дивились на УЗД по 150 пацієнтів на день», - говорить Олександр Миколайович.
Він зазначив, що співпраця з Миколаївською областю завжди була та залишається дуже плідною. Про це свідчать і дані щодо кількості пацієнтів з пороками серця, направлених з Миколаївщини до центру дитячої кардіології та кардіохірургії в Київ. За цей час, з початку такої діяльності, фахівець відзначає професійний ріст миколаївських вузьких спеціалістів, та робота триває.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 647 осіб

Надано допомогу 595 особам

Госпіталізовано 154 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Грудень 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку