Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАВ Арбузинській центральній районній лікарні відбулась надзвичайно приємна, радісна та довгоочікувана подія. Завдяки голові районної державної адміністрації, голові районної ради та депутатам районної ради за кошти районного бюджету поновлено матеріально-технічну базу закладу. Загальна сума видатків становила 1330124,30 грн.

За досить тривалий час вперше лікарня отримала таку значну кількість сучасного медичного обладнання та інвентарю. Вже з липня місяця запрацювали для покращення якості надання медичної допомоги населенню району: апарат ШВЛ SV300, кардіограф Юкард100, комплекс рентгено-діагностичний пересувний, реанімаційний монітор G3L – 2 од., стерилізатор ГК100, електрокардіограф, відсмоктувач хірургічний, кондиціонер, повітряні матраци ПВХ – 4 од., халати.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Для покращення умов перебування пацієнтів на лікуванні 100% замінено м’який інвентар у стаціонарних відділеннях лікарні - придбано матраци, подушки, ковдри, комплекти постільної білизни, рушники. Також для потреб хворих придбано холодильники (4 од.), водонагрівачі (5 од.) та систему зворотнього осмоса для очистки води.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 678 осіб

Надано допомогу 638 особам

Госпіталізовано 179 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку