Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА20 жовтня міська лікарня №3 отримала сертифікат Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта». У цій урочистій та важливій для закладу події взяли участь начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай, керівництво та колектив закладу.

Як розповідає головний лікар Олександр Чеботарьов, протягом майже двох років кожне відділення впроваджувало нові стандарти. Починалося все з заміни обладнання та ремонту передопераційних приміщень, маніпуляційних, палат, туалетів. Змінювали засоби та методи санітарної обробки. Найскладнішим і найбільш витратним етапом стало переобладнання операційних відповідно до нових вимог.
Начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай зазначила, що отримання лікарнею статусу «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта» - дуже прогресивний крок. Адже пацієнт повинен отримувати необхідне лікування в належних умовах.

Фото УОЗ ОДА

Зараз відповідний аудит проходить в лікарнях №4, №1, пологових будинках, лікарні швидкої медичної допомоги.
Вручила сертифікат представник Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» в Миколаївській області Ганна Павловська. Вона підкреслила, що всі відділення лікарні №3 міста Миколаєва відповідають високим стандартам чистоти. У відділеннях проведено ремонт, закуплено весь необхідний інвентар.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Представники колективу лікарні, відділення, які стали найбільш активними учасниками проекту, отримали нагороди, грошові премії та подарунки.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Нагадаємо, що 19 вересня 2016 року у відділенні хірургії судин міської лікарні №3 відбулось вручення статусу «Чиста лікарня – безпечна для пацієнта». Серед міських закладів охорони здоров’я це перший заклад, який отримав цей статус.
Раніше цей статус отримала обласна дитяча клінічна лікарня, яка стала першою в області – вручення відбулось 29  квітня минулого року.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 723 особи

Надано допомогу - 684 особам

Госпіталізовано - 161 особу

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я
у січні 2018 року
у лютому 2018 року

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку