Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАПід час апаратної наради управління охорони здоров’я облдержадміністрації під головуванням начальника управління Павла Георгієва, що відбулась 20 жовтня, обговорено низку важливих питань.
Участь у нараді взяли керівники обласних закладів охорони здоров’я.

Щодо проблемних питань формування бюджету на 2018 рік і основних проблем при здійсненні розрахунків потреби в лікарських засобах згідно з національним переліком виступила начальник планово-фінансового відділу управління Любов Савчук.


Фото УОЗ ОДА

Значну увагу приділено під час наради доповіді щодо запобіганню корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень, яку зачитала юрисконсульт обласного центру здоров’я Наталя Новікова.

Фото УОЗ ОДА

З питань надання звітної та аналітичної інформації, виконавчої дисципліни, інформаційного супроводу діяльності галузі зі змістовною доповіддю виступила начальник обласного центр здоров’я Оксана Баланська.

Фото УОЗ ОДА

Розглянули також і питання щодо стану готовності до проходження опалювального сезону. З цього питання присутні заслухали завідувача відділу технічного нагляду управління Світлану Полякову.

Фото УОЗ ОДА

За підсумками апаратної наради Павло Георгієв надав відповідні доручення та розпорядження щодо поліпшення якості надання медичної допомоги, організаційної роботи в обласних закладах охорони здоров’я.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 678 осіб

Надано допомогу - 622 особам

Госпіталізовано - 197 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я
у січні 2018 року

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку