Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУ Первомайському медичному коледжі відбулися урочистості з нагоди 90-річного ювілею навчального закладу. Відзначили поважну дату в святковій актовій залі коледжу, де зібралось чимало гостей, ветеранів праці, випускників, викладачів та працівників коледжу і, звичайно ж, студентів.
З привітальним словом виступила директор коледжу Ольга  Присяжнюк, яка в своєму виступі коротко окреслила шлях становлення та розвитку навчального закладу.

Привітала з ювілеєм і головна медична сестра області Тетяна Кубріна.
Під час проведення святкового концерту гості привітали колектив коледжу та нагородили кращих працівників Почесними Грамотами та Подяками.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Від імені Міністерства охорони здоров’я України з привітанням виступила директор Державної установи «Центральний методичний кабінет підготовки молодих спеціалістів Міністерства охорони здоров’я України» Тетяна Чернишенко.
Присутніх в залі привітала міський голова Людмила Дромашко. До привітань приєдналися голова Первомайської районної державної адміністрації Володимир Вовк та голова Первомайської районної ради Світлана Вовк.
Від імені профспілки медичних працівників Миколаївської області, колектив привітала голова профспілки Євгенія Заяць.
Привітальні слова на адресу колективу звучали від генерального директора, голови правління Приватного акціонерного товариства «Санта України», депутата Первомайської міської ради Євгенія Дирдіна.
Від імені Голови Миколаївської обласної організації Громадське об’єднання «Союз учасників АТО» виступив випускник коледжу 2013 року, учасник АТО Микола Руденко, який передав Подяку викладацькому та студентському складу Первомайського медичного коледжу за плідну співпрацю та вагомий внесок в розвиток волонтерського та патріотичного руху в Миколаївській області.
Колег – працівників коледжу привітали директори вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації Миколаївської області.
Слова привітань прозвучали від керівників закладів охорони здоров’я міста Первомайська Олега Чекрижова та Віктора Готки.
Від імені управління освіти до слова була запрошена начальник управління освіти міської ради Галина Остапенко.
Особливо теплими були виступи ветеранів коледжу Каніфольського Олега Антоновича, ветерана педагогічної праці,  та випускників 1974 року Петра Пастуха, головного лікаря Кіровоградського обласного спеціалізованого будинку дитини нового типу, заслуженого лікаря охорони здоров’я та Миколи Бойка, директора Олександрійського медичного училища.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА 

Святковий концерт відбувся у формі сімейного альбому, кожна зі сторінок якого свідчить про невтомну працю колективу навчального закладу у різні роки його існування, що є, безперечно, запорукою успіху, досягнень та нових етапів розвитку Первомайського медичного коледжу.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Медична спільнота Миколаївщини приєднується до численних привітань та бажає навчальному закладу довгих років процвітання!

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 678 осіб

Надано допомогу 638 особам

Госпіталізовано 179 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку