Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУ міській лікарні №4 проведено 23 тромболізиси, з них в поточному році - 3. Лікарі міської лікарні №4 кожного хворого, який поступає з гострим інсультом, розглядають як потенційного кандидата на проведення тромболізису.  

Найважливішою умовою для проведення тромботичної терапії є введення препарату в перші 3 години від початку симптомів (так зване «терапевтичне вікно»). Для цього потрібна злагоджена робота родичів хворого, сімейних лікарів, швидкої медичної допомоги на догоспітальному етапі. Черговим прикладом такої злагодженої роботи на догоспітальному і госпітальному етапах є випадок тромболітичної терапії в міській лікарні №4.
78-річний пацієнт доставлений в приймальне відділення міської лікарні №4 бригадою швидкої медичної допомоги, що прибула за своєчасним викликом родичів.
Після огляду хворого, проведеної томографії головного мозку, лабораторного дообстеження виявлено, що цей пацієнт є кандидатом для проведення тромболітичної терапії. Хворому проведений тромболізис препаратом актилизе у відповідній дозі за державні кошти (більше 30 тисяч гривень).
Тромболітична терапія дала можливість спостерігати практично миттєве поліпшення стану пацієнта, зникли грубі неврологічні порушення - лівобічний параліч.
Фахівці зауважують, що необхідно докласти усі зусилля для того, щоб тромболітична терапія увійшла до рутинної практики лікування інсультів.
На сьогоднішній день єдиною можливістю високоефективної допомоги при ішемічному інсульті, є тромболітична терапія, яка дозволяє відновити кровоток в ураженій судині і мінімізувати незворотні зміни в тканині мозку. Частота використання тромболітичної терапії у всьому світі складає в середньому 3-5% від загальної кількості ішемічних інсультів.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 618 осіб

Надано допомогу 592 особам

Госпіталізовано 159 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Грудень 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку