Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАФахівці обласного протитуберкульозного диспансеру проводять значну роботу по психологічній підтримці хворих на туберкульоз, в тому числі їх ресоціалізаціїю в суспільстві.
За необхідності проводиться робота адміністрації, юрисконсульта та медпрацівників відділень обласного протитуберкульозного диспансеру із залученням працівників Миколаївського РС УДМС України по відновленню документів, що засвідчують особу та реєстрацію.

Таким чином, хворі мають можливість відчути небайдужість медичних працівників, повернути довіру до людей, оформити соціальну допомогу, отримати надію на одужання та планувати подальше життя у суспільстві.
Наразі, один з пацієнтів вже отримав у жовтні поточного року паспорт громадянина України, ще двоє - в очікуванні отримання паспортів, та робота у зазначеному напрямку триває.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 647 осіб

Надано допомогу 595 особам

Госпіталізовано 154 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Грудень 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку