Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАФахівці обласного протитуберкульозного диспансеру проводять значну роботу по психологічній підтримці хворих на туберкульоз, в тому числі їх ресоціалізаціїю в суспільстві.
За необхідності проводиться робота адміністрації, юрисконсульта та медпрацівників відділень обласного протитуберкульозного диспансеру із залученням працівників Миколаївського РС УДМС України по відновленню документів, що засвідчують особу та реєстрацію.

Таким чином, хворі мають можливість відчути небайдужість медичних працівників, повернути довіру до людей, оформити соціальну допомогу, отримати надію на одужання та планувати подальше життя у суспільстві.
Наразі, один з пацієнтів вже отримав у жовтні поточного року паспорт громадянина України, ще двоє - в очікуванні отримання паспортів, та робота у зазначеному напрямку триває.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 689 осіб

Надано допомогу - 646 особам

Госпіталізовано - 176 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Вересень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку