Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАПід час підсумкової колегії управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради, що відбулась 25 жовтня за участю начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павла Георгієва, заступника голови міської ради Євгена Шевченко, начальника міського управління охорони здоров’я Ірини Шамрай, обласного педіатра Наталі Єфремової, представлено головного лікаря міської дитячої лікарні №2.

Ним стала Тетяна Георгієва, яка до останнього часу була керівником обласного дитячого туберкульозного санаторію «Дубки».


Фото УОЗ ОДА

Ще однією важливою кадровою перестановкою є призначення виконуючим обов’язки головного лікаря обласної дитячої клінічної лікарні Олександра Пліткіна.

Фото УОЗ ОДА

Медична спільнота привітала нових керівників з призначенням на посади.
Ірина Шамрай підкреслила, що назначені спеціалісти є чудовими кризис-менеджерами та досвідченими керівниками, які на попередніх посадах довели свої знання, здобули необхідні навички керування, значно поліпшили роботу підпорядкованих їм закладів.
Тетяна Анатоліївна та Олександр Юрійович, у свою чергу, запевнили присутніх на медичній колегії, що зроблять все можливе для подальшого процвітання ввірених закладів охорони здоров’я.
На початку колегії з нагоди 80-річчя створення Миколаївської області Подякою Миколаївської обласної ради нагороджено міського позаштатного дитячого гінеколога Тамару Хардікову та головного лікаря міської лікарні №3 Олександра Чеботарьова.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Медики відзначили події бурхливими оплесками та квітами, адже кожен особистий здобуток медика позитивно позначається на його подальшій роботі та якості надання медичної допомоги населенню міста та області.

Доступні ліки

dostupni liky

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 647 осіб

Надано допомогу 595 особам

Госпіталізовано 154 особи

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

top all hotlines 02

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Грудень 2018

p475228n14

*Брендбук України

Останні новини


Анонс подій

  • Увага! Технічні роботи

    З 12 по 18 листопада на офіційному веб-сайті управління охорони здоров’я облдержадміністрації проводяться технічні роботи. Просимо вибачення за...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку