Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАНещодавно, до Всесвітнього дня боротьби з раком грудей, в обласному онкологічному диспансері проведено «День відкритих дверей», під час якого лікарями онкологами-мамологами проконсультовано 182 особи.
Мамографічне обстеження молочної залози проведено 69 жінкам, ультразвукове обстеження грудей - 23 жінки, цитологічне дослідження проведено 4 жінкам.

У ході обстеження у 3 жінок виявлено рак молочної залози, ще у шести - вперше виявлено передпухлинні захворювання молочної залози.
Лікарі нагадують, що недугу легше попередити, аніж її лікувати.
Мета таких профілактичних заходів - звернути увагу суспільства на проблематику раку грудей, покращити обізнаність населення з цього питання, з тим, щоб стала можливим діагностика захворювання на початковій стадії, та здійснення належного своєчасного лікування.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 678 осіб

Надано допомогу - 622 особам

Госпіталізовано - 197 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я
у січні 2018 року

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку