Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАЗначну увагу керівники закладів охорони здоров’я приділяють поліпшенню матеріально-технічної бази, покращенню умов перебування пацієнтів і роботи медпрацівників. Днями в Арбузинській центральній лікарні завершено роботи з покращення стану прилеглої території.

У лікарні відремонтовано під’їзд до приймального відділення (новий асфальт, пофарбовано підвищення до заїзду та поручні). Проведено досить об’ємну роботу з електрифікації території закладу, замінено електроопори, що вийшли зі строю, встановлено ліхтарі.
Завдяки турботі голови Арбузинської районної державної адміністрації, голові районної ради, депутатському корпусу та керівництву адміністрації лікарні вже сьогодні і вдень і в темну пору доби забезпечене комфортне та безпечне пересування територією пацієнтів і персоналу закладу.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 678 осіб

Надано допомогу - 622 особам

Госпіталізовано - 197 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я
у січні 2018 року

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку