Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАВ обласному онкологічному диспансері функціонує хіміотерапевтичне відділення (на 30 стаціонарних ліжок), укомплектоване сучасним обладнанням. У відділенні працюють лікарі вищої кваліфікаційної категорії.   Хіміотерапевтичне лікування проводиться виключно із застосуванням затверджених Міністерством охорони здоров`я України стандартів діагностики і лікування онкологічних хворих.                          

У поліклінічному відділенні облонкодиспансеру функціонують консультативний кабінет лікаря хіміотерапевта та стаціонар денного перебування хворих на 10 ліжок, в якому хворі на злоякісні новоутворення також можуть пройти  курс амбулаторного хіміотерапевтичного лікування (за призначенням лікаря).
Як розповідає завідуюча хіміотерапевтичним відділенням Ірина Поліщук, для лікування хворих в хіміотерапевтичному відділенні облонкодиспансеру застосовуються сучасні методики лікарської терапії, орієнтовані на державні та європейські стандарти з використанням особистих порт-систем та крапельних добових помп. Ця методика покращує якість та ефективність  проведеної терапії, та дозволяє пацієнтам зберігати мобільність та більш комфортні умови лікування.
Завдяки застосуванню в практиці роботи обласного онкологічного диспансеру, у тому числі хіміотерапевтичного відділення, найбільш сучасних методик лікування онкологічних хворих та ефективних, перевірених протипухлинних препаратів показник смертності жителів області, хворих на злоякісні новоутворення, в розрахунку на 100 тис. населення зареєстровано на 18,1% нижче ніж  в цілому по Україні, що указує на високу якість лікування що проводиться в диспансері (за підсумками 2016 року).
Нагадаємо, що хіміотерапія - це один із методів нехірургічного лікування онкологічних захворювань або профілактики онкологічних захворювань за допомогою спеціальних лікарських засобів, що подавляють збільшення кількості опухолевих клітин. Хіміотерапія не завжди призводить  до повного одужання, але дозволяє стримувати зростання злоякісної пухлини, значно продовжуючи життя хворого на злоякісне новоутворення та покращуючи його стан.
Лікування призначається з метою застосування препаратів, які  токсично діють на ракові клітини, що швидко діляться.  Негативний вплив на здоров`я клітини організму повинно бути відсутнім або мінімальним. Присутня важлива відмінність застосування хіміотерапевтичних препаратів від іншиих протипухлинних медикаментів (таргетна терапія, імунотерапія, гормональна терапія): вони «вбивають» ракові клітини.
Хіміотерапія завжди проводиться високопрофесійним фахівцем лікарем  онкологом, схема лікування та дози препаратів завжди підбирають індивідуально. Лікування хіміотерапевтичними препаратами може проводитися внутрішньовенно, внутрішньом`язово та призначатися в таблетках.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 658 осіб

Надано допомогу 625 особам

Госпіталізовано 197 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку