Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА27 жовтня о сьомій ранку до чергового оперативно-диспетчерської служби обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф надійшла інформація про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на трасі Київ – Одеса, біля смт Криве Озеро. Внаслідок зіткнення мікроавтобусу з вантажним автомобілем постраждало 7 осіб, з них 1 дитина.
Завдяки оперативній, злагодженій роботі обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф всіх постраждалих госпіталізовано в Кривоозерську центральну районну лікарню протягом 20 хвилин, де вони отримали своєчасну кваліфіковану медичну допомогу. Йдеться про черепно-мозкові травми, переломи ребер, травми і гематоми очей, забійні рани та інші пошкодження. Три пацієнта у важкому стані, стан ще трьох лікарі оцінили як середньої важкості, і одна особа – легкі ушкодження.

Чотирьохрічну дитину, яка постраждала в ДТП, направлено до відділення інтенсивної терапії. До Кривого Озера одразу ж виїхала реанімаційна бригада обласної дитячої клінічної лікарні.
Наймолодшого пацієнта негайно транспортовано на томографічне обстеження для вирішення подальшої тактики лікування: або операцію проводитимуть в Первомайську нейрохірурги обласної дитячої клінічної лікарні, або за можливості та відсутності протипоказань до транспортування перевезено безпосередньо до  обласної дитячої клінічної лікарні в Миколаїв.
Варто відзначити оперативну та грамотну організацію роботи під час евакуації, транспортування, розміщення в лікарні постраждалих, залучення до проведення безоплатного термінового томографічного обстеження соціально відповідального бізнесу.
За дорученням голови обласної державної адміністрації Олексія Савченко начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв особисто відвідав лікарню та поспілкувався з постраждалими, ознайомився з умовами їх перебування в закладі та ходом надання медичної допомоги.

Фото УОЗ ОДА

Він відзначив наявність необхідного сучасного обладнання та високий професіоналізм лікарів, завдяки чому існує можливість надавати якісну медичну допомогу всім пацієнтам.
Павло Георгієв, переглянувши роботу закладу, відмітив, що Кривоозерська ЦРЛ – достойний лікувальний заклад, що братиме активну участь у реформуванні медичної галузі та в подальшому надавати необхідну невідкладну допомогу в повному обсязі.

Фото УОЗ ОДА

Пацієнти висловили щиру подяку лікарям та обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Адже в таких випадках важлива кожна хвилина – своєчасність надання допомоги відіграє важливу роль у рятуванні життя людей.
На даний момент в Кривоозерській центральній районній лікарні перебувають чотири пацієнти середньої важкості та дві особи, стан яких лікарі оцінюють як важкий.
Стан здоров’я постраждалих під час ДТП і надання їм необхідної медичної допомоги знаходиться на постійному особистому контролі начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павла Георгієва.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 678 осіб

Надано допомогу 638 особам

Госпіталізовано 179 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку