Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА«Вакцинація збереже націю!», - під таким гаслом у неділю проведено акцію на центральній пішохідній вулиці Соборній за ініціативи ROTARY-клубу Миколаїв, за участю управління охорони здоров'я Миколаївської міської ради.
Акцію проведено за підтримки волонтерських груп медичного інституту ЧНУ ім. Петра Могили та Миколаївського коледжу культури і мистецтв.

Метою акції є інформування населення про незаперечний метод захисту дітей від інфекційних захворювань - вакцинацію.
В акції взяли участь міський педіатр Вікторія Заміхановская, інспектор управління охорони здоров'я Миколаївської міської ради Олена Попова, заступник головного лікаря ЦПМСП №6 Лариса Челенгірова, педіатри та сімейні лікарі закладів охорони здоров’я Миколаєва.
Городяни під час спілкування з медиками мали можливість отримати вичерпну інформацію про наявність препаратів для вакцинації в закладах охорони здоров’я Миколаєва, схеми вакцинації, підготовку дітей до щеплень.
Волонтери всім бажаючим роздавали барвисті буклети «Календар щеплень», «Щеплення - єдиний оберіг», «Поліомієліт. Найголовніше про небезпечну хворобу», а маленьким городянам презентували стікери, які символізують дві краплі оральної поліомієлітної вакцини і книжки-розмальовки з тематикою про необхідність вакцинації.
У рамках проведеної інформаційної акції «Вакцинація збереже націю» також проведено анкетування батьків «Користь вакцинації дитячого населення».

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 698 осіб

Надано допомогу 659 особам

Госпіталізовано 189 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку