Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАУ ході апаратної наради управління охорони здоров’я облдержадміністрації, що відбулась 30 жовтня під головуванням начальника управління Павла Георгієва, обговорено низку важливих питань.
З доповіддю щодо основних проблем при здійсненні розрахунків потреби в лікарських засобах згідно з національним переліком та проблемних питань формування бюджету на 2018 рік виступила начальник планово-фінансового відділу управління – головний бухгалтер Любов Савчук.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Обласний хірург і обласний педіатр розглянули наявні дефектури хірургічного профілю в районних закладах охорони здоров’я.

Фото УОЗ ОДА

Присутні заслухали виступи щодо запобігання корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень, стану виконання Урядової програми «Доступні ліки», виконання обласної програми «Медичні кадри Миколаївщини» за 2017 рік.
Серед іншого, виступила і представник Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» Ганна Павловська, яка проаналізувала функціонування Всеукраїнського проекту «Чиста лікарня – безпечна для пацієнта» в Миколаївській області.

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 678 осіб

Надано допомогу 638 особам

Госпіталізовано 179 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку