Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА27 жовтня в Баштанській центральній районній лікарні відбулося відкриття реконструйованого операційного блоку.
Варто зазначити, що на реконструкцію вкрай важливого для мешканців району операційного блоку за  рахунок коштів з  районного бюджету відремонтовано приміщення на суму 49 тис. грн та закуплено обладнання на суму 210 тис. грн для створення нової  операційної.

А саме: стіл хірургічний (гідравлічний), світильник операційний, монітор пацієнта, електрокоагулятор, кондиціонер, електровідсмоктувач.
За рахунок  депутатських  коштів   у  хірургічне  відділення придбано  великий  хірургічний  набір - 37000 грн, за рахунок районного бюджету - лапароскопічну стійку (450 тис.грн), дооснащення до неї (140 тис. грн) та медичний інструментарій (21 тис.216 грн).
Зазначені якісні зміни у матеріально-технічній базі лікарні дозволять суттєво підвищити діагностичні та лікувальні можливості центральної районної лікарні, покращити доступність медичної допомоги, підняти на новий рівень надання медичної допомоги мешканцям району.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 583 особи

Надано допомогу 538 особам

Госпіталізовано 149 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Листопад 2018

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку