Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА

2 листопада спеціалісти обласного протитуберкульозного диспансеру та обласного центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг з робочим візитом відвідали заклади охорони здоров’я Доманівського району.

Перевірено роботу кабінету «Довіра» щодо доступності населення до послуг з консультування та тестування на ВІЛ-інфекцію, спеціалізованого лікування (АРТ-терапія) та здійснено верифікацію даних за результатами обліково-звітної документації.

Перевірка виявила деякі питання, що потребують вирішення, надано консультативну допомогу.

У Доманівській ЦРЛ і ЦПМСД впроваджено електронний реєстр ВІЛ-інфікованих пацієнтів, використовують для діагностики ВІЛ швидкі тести, що дозволяє скоротити час від обстеження до отримання результату.

Фото УОЗ ОДА

«Пацієнти отримують необхідні для лікування препарати в кабінеті «Довіра», а не їздять а ними в обласний центр. З 28 пацієнтів 22 отримують ліки на базі центральної районної лікарні, лише шість з об’єктивних особистих причин отримують лікування в Миколаєві», - відзначає спеціаліст обласного центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг.

У ході перевірки організації надання протитуберкульозної допомоги населенню району звірено хворих, які отримують амбулаторне лікування на теперішній час.

Фото УОЗ ОДА

 

Потребує вирішення кадрове питання, надання соціальної підтримки всім хворим з мультирезистентним туберкульозом, дотримання моніторингу обстеження хворих. Є складнощі щодо надання профілактичної допомоги дітям та підліткам: проведення вакцинації та ревакцинації БЦЖ, відбір дітей для санаторно-курортного оздоровлення.

Виявлені недоліки обговорено з керівництвом для подальшого удосконалення роботи у вказаних напрямках.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 658 осіб

Надано допомогу 625 особам

Госпіталізовано 197 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку