Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАСпадкоємність кількох поколінь медиків в Доманівській центральній районній лікарні створює затишну атмосферу сімейного комфорту, що позитивно позначається на пацієнтах. Особливий мікроклімат молоді спеціалісти створюють пліч о пліч з більш досвідченими колегами, які працюють у лікарні понад сорока років. Окрім безцінного досвіду, яким залюбки діляться старші колеги, молоді спеціалісти отримують відомче житло та всі необхідні для роботи умови.
Цього року в Доманівську центральну районну лікарню прийнято два лікаря інтерна (офтальмологія, анестезіологія), які по завершенню інтернатури отримають житло та будуть переведені на посади лікарів. Минулого року поступило два інтерна з педіатрії, які вже зараз переведені на посади лікарів педіатрів та отримали житло.

«Я тут працюю вже п’ять років. Пам’ятаю як прийшла спочатку інтерном, потім молодим спеціалістом, отримала житло, стабільну роботу в гарному колективі», - згадує завідувач терапевтичним відділенням Олена Болгар.  – «Коли прийшла інтерном, моїм куратором став тодішній районний терапевт Микола Васильович Перепелюк. Він охоче ділився зі мною знаннями, які я в жодному найкращому вузі б не отримала. Такі тонкощі і нюанси спілкування з пацієнтами, діагностування захворювань, призначення лікування приходять з досвідом. І саме досвідом він завжди ділився і продовжує ділитися зі мною та іншими колегами, які потребують його порад».

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Олена Іванівна приїхала з Одеської області, та потрапивши в такий колектив, залишилась тут, і вже п’ять років надає медичну допомогу жителям Доманівського району, з пошаною та вдячністю ставиться до старших колег.
Та це не єдиний приклад теплих дружніх взаємовідносин, спадкоємності, яка робить медицину Миколаївщини однією родиною. Жінка Миколи Васильовича Ауріка Савівна більше сорока років тому приїхала разом із чоловіком в Доманівську ЦРЛ за розподілом. Акушер-гінеколог жіночої консультації, до того вона багато років пропрацювала в пологовому відділенні, тепер також ділиться знаннями та навичками з колегами.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Схожа ситуація склалася і в дитячому відділенні лікарні, де молодий спеціаліст – завідувач відділення Микола Волков, якому допомагає порадами та консультаціями педіатр з 25-річним досвідом Світлана Шумій.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Наразі сьогодні в Доманівській центральній районній лікарні працюють 208 осіб: 34 лікаря, 78 середніх медичних працівників.
З 34 лікарів 11 мають вищу кваліфікаційну категорію, 9 лікарів – першу кваліфікаційну категорію, 2 лікаря – другу кваліфікаційну категорію.
Отриманні знання та навички молоді спеціалісти та інтерни втілюють в практичну площину, приєднуючись до спільної справи всіх медиків – порятунку життя людей, підтримання їх здоров’я, лікування.
«Дещо раніше я лежала з дитинкою в обласній дитячій клінічній лікарні. Тепер от в рідній Доманівській ЦРЛ, і тут до мене ставляться так само професійно, ввічливо та турботливо. В гарних умовах і теплій палаті дитячого відділення пролікували не лише мою дитину, а і мене, коли я захворіла на ГРВІ», - ділиться враженнями одна з пацієнток лікарні. І таких відгуків чимало.
Для дітей в фізкабінеті проводять всі необхідні процедури та масаж -  закуплено апарат для проведення електротерапії «Радіус», апарат УВЧ, ультразвуковий інгалятор та інше.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

До кожного з пацієнтів медики намагаються знайти індивідуальний підхід, враховуючи особисті та сімейні обставини.
«Я пришла працювати дільничним терапевтом та згодом зрозуміла, що працювати в стаціонарі набагато цікавіше та складніше», - розповідає завідувач терапевтичним відділенням Олена Болгар. – «Доманівський район доволі великий, пацієнтів завжди багато, і за кожним з них історія особистості, історія життя, яка розгортається на наших очах. І ми намагаємося не лише надати якісну та своєчасну медичну допомогу цим людям, але і за необхідності психологічну підтримку. Для мене це безцінний досвід, тому я ціную свою роботу».
Нагадаємо, у Миколаївській області для вирішення кадрового питання триває реалізація програми «Медичні кадри Миколаївщини на 2013-2017 роки». Відповідні програми прийняті у всіх районах та містах області. Одним з основних завдань Програми є створення належних житлово-побутових умов для медичних працівників, особливо в сільській місцевості.
Питання кадрового забезпечення закладів охорони здоров’я області знаходиться на постійному особистому контролі голови обласної державної адміністрації Олексія Савченко та начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павла Георгієва.

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 698 осіб

Надано допомогу 659 особам

Госпіталізовано 189 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку