Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДАВ обласному протитуберкульозному диспансері проведено медичну нараду, під час якої підведені підсумки роботи стаціонарного відділення і протитуберкульозної служби області за 9 місяців.
На нараді виступили виконуючий обов’язки головного лікаря Поляков І.А., заступник головного лікаря з  економічних питань Ободенко Г.І., інженер  з  охорони  праці  Косилов Л.М.,  обласний позаштатний фтизіатр області Баненкова Є.О., заступник головного лікаря по медичній роботі Стригуль С.Г., завідуюча відділенням для лікування хворих на резистентний туберкульоз Кльоц Н.Ю., головна медична сестра Форисей О.Б.

В області надається якісна стаціонарна допомога, відзначається покращення діагностики туберкульозу та його резистентних форм завдяки сучасному лабораторному обладнанню.
Є проблеми по госпіталізації бактеріовиділювачів, дотриманню алгоритму обстеження на до госпітальному етапі, встановлення супутньої патології, переведення  асоціальних хворих та з маргінальних груп  на амбулаторний етап лікування.
Згідно з рейтингом область посіла 13 місце в Україні по захворюваності за показником 41,4 на 100 тисяч населення  (Україна-42,9). Збільшилась частка хворих з резистентними  формами туберкульозу серед вперше виявлених – 39,4%, кожен третій хворий в стаціонарі має ВІЛ-інфекцію, що зумовило збільшення кількості важких хворих.
В той же час зменшилась летальність за рахунок підвищення ефективності лікування та покращення  роботи з хворими по формуванню прихильності до лікування.
Під час наради визначено шляхи подальшої діяльності обласного протитуберкульозного диспансеру в умовах реформування медичної галузі.

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 678 осіб

Надано допомогу 638 особам

Госпіталізовано 179 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку