Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації

Фото УОЗ ОДА«В нашій лабораторії біохімічні дослідження проводяться за допомогою нового обладнання», - розповідає завідувач клінічно-діагностичної лабораторії Доманівської центральної районної лікарні Наталія Шапаренко, демонструючи матеріально-технічну базу.
Лише у минулому році в лабораторії проведено 211176 досліджень, з них пацієнтам, які знаходяться на амбулаторному лікуванні – 111167 досліджень. Цього року, за 9 місяців, вже проведено 149384 лабораторних дослідження, з них пацієнтам, які знаходяться на амбулаторному лікуванні – 76640 досліджень.

 


Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

Рівень гемоглобіну, згортуваність крові, дослідження мокротиння та інше – всі ці обстеження пацієнти отримують в лабораторії Доманівської ЦРЛ в найкоротші терміни, що дозволяє лікарям оперативно встановити діагноз та призначити відповідне лікування.
Для проведення цих та інших обстежень в лабораторію у 2016 році закуплено два мікроскопи, лічильники лейкоцитарної формули та коагулометр.

Фото УОЗ ОДА

Фото УОЗ ОДА

top all hotlines 02

Оперативна інформація

За минулу добу по лінії «103»:

Звернулись за допомогою 658 осіб

Надано допомогу 625 особам

Госпіталізовано 197 осіб

За минулу добу детальніше

За минулий тиждень

 

Доступні ліки

dostupni liky

dostupni liky

 

Заняття, які відбудуться згідно з планом некурсових заходів обласного управління охорони здоров’я

Перенесення дня спеціаліста у лікарів дерматовенерологів

Жовтень 2018

Останні новини


Анонс подій

  • «День відкритих дверей» в обласному онкодиспансері

    20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями на рак молочної залози. 22 жовтня 2018 року, на виконання Указу Президента України «Про Всеукраїнський день боротьби з захворюваннями...

До уваги населення

Сімейна медицина


“Сімейна медицина” - це така форма медичного обслуговування, при якій будь-хто з родини звертається за медичною допомогою до одного й того ж лікаря – сімейного.

Детальніше...

Проведення профілактичних щеплень

Перед щепленням проводиться огляд кожної дитини лікарем та консультації вузькими спеціалістами при наявності показів (відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.05.2011 №296 «Про внесення змін до наказу МОЗ України від 03.02.2006 № 48»).

Детальніше...

Безкоштовне медичне обслуговування

Населенню України медична допомога надається мережею амбулаторно-поліклінічних, стаціонарних та спеціалізованих закладів.

Детальніше...

Інформація


для громадян, які переселяються з Донецької і Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя

Детальніше...

Дякуємо за підтримку